statystyki szczegółowe

Aktualności

ZWYCIĘSTWO Z PASAMI

• autor: hutniczek1950, 2013-02-19 22:14

W dzisiejszym dniu(19.02) podopieczni Tomasza Kępskiego rozegrali czwarty sparing w przygotowaniach do rundy wiosennej. Złomex pewnie pokonał "Pasy" wbijając im sześć goli.

W pierwsza odsłona meczu nie należała do najciekawszych. Po kwadransie gry Cracovia objęła prowadzenie; indywidualne błędy w obronie Braniczan wykorzystał jeden z napastników Cracovii, który mocnym strzałem z linii szesnastego metra dał prowadzenie swojej drużynie. Złomex miał kilka szans, aby wyrównać, ale brakowało mi skuteczności. Pierwsze 45 minut należały do podopiecznych Pawła Zegarka, który nie mógł dziś wzmocnić szeregów Złomexu, gdyż zasiadał na ławce trenerskiej Cracovii.

W drugiej części spotkania Złomex ruszył do ataku, co poskutkowało szybko zdobytą bramką już w 47 minucie gry. 120 sekund później Zjednoczeni wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do końca meczu. Kolejne minuty to dobra gra Braniczan i następne trzy gole. W drugich 45 minutach "Pasy" zdołały tylko raz pokonać broniącego w drugiej połowie Michała Bartyzela. Ostatnie "słowo" należało do młodego wychowanka Złomexu Waldemara Kalisza; zdobywając szóstego gola dla Branic ustrzelił hat - tricka. Złomex zwyciężył Juniorów(s) Cracovii 6-2.