statystyki szczegółowe

Aktualności

JUNIORZY Z DRUGIM ZWYCIĘSTWEM. ZŁOMEX - WOLNI 3:2

• autor: hutniczek1950, 2014-08-30 00:40

W piątkowe popołudnie na boisku w Branicach drugie spotkanie w sezonie rozegrała drużyna juniorów.  Rywalem Zjednoczonych była ekipa Wolnych Kłaj, która uległa braniczanom 2:3.

Pierwsze minuty były wyrównane bez większych szans na zdobycie gola z jednej, jak i z drugiej strony. W drugim kwadransie gry Złomex przejął inicjatywę i stwarzał sobie niezłe okazje do zdobycia gola. Zjednoczeni dopięli swego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w 30 minucie, kiedy piłkę do siatki strzałem z głowy skierował jeden z obrońców Złomexu. Końcowe minuty należały do Wolnych, jednak ekipa gospodarzy dowiozła do przerwy jednobramkowe prowadzenie.

Druga część meczu była ciekawsza i dużo bardziej dramatyczna. Najpierw w 52 minucie po niepewnej interwencji golkipera Zjednoczonych do wyrównania doprowadzili goście. Następnie zdenerwowani gracze z Branic ruszyli do ataku, czego efektem była druga bramka zdobyta w 61 minucie po bezpośrednim uderzeniu z...rzutu rożnego. W odpowiedzi zaatakowali goście, którzy zaczęli przejmować inicjatywę i na kwadrans przed końcem meczu dość szczęśliwie doprowadzili do wyrównania. Jeden z zawodników Wolnych skierował piłkę w kierunku bramki, a ta odbijając się od słupka, następnie od stojącego na linii bramkarza znalazła drogę do bramki. Jednak to nie był koniec emocji i w 88 minucie gospodarze zdobyli trzecią, zwycięską bramkę, która zapewniła im komplet punktów. Strzelcem gola został P.Kalisz, który bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza Wolnych.

Gole:

30' Złomex (A.Dudek) 1-0

52' Wolni (???) 1-1

61' Złomex (P.Kalisz) 2-1

75' Wolni (???) 2-2

88' Złomex (P.Kalisz) 3-2

Kolejny mecz Złomex rozegra na wyjeździe w środę 3 września z Wiślanką Grabie.