statystyki szczegółowe

Aktualności

ZJEDNOCZENI BLISCY REMISU. ZŁOMEX - KASZOWIANKA 1:2

• autor: hutniczek1950, 2014-10-21 21:00

W niedzielę 19 października drużyna Złomexu rozegrała dziesiąte spotkanie w sezonie. Rywalem Zjednoczonych była Kaszowianka Kaszów, która okazała się minimalnie lepsza i zwyciężyła 2:1.

Początek spotkania nie należał do gospodarzy, którzy już w 5 minucie gry stracili pierwszą bramkę. Jeden z zawodników gości przeprowadził akcję prawą stroną boiska, następnie dośrodkował w pole karne, gdzie niepilnowany napastnik z bliskiej odległości trafił do bramki. Po kwadransie rywalizacji do wyrównania mógł doprowadzić Zegarek, lecz jego uderzenie z dystansu minimalnie powędrowało nad poprzeczką. Pięć minut później przed szansą stanął Rura, który z prawej strony wbiegł w pole karne, kończąc akcję strzałem w boczną siatkę. Na nieszczęście gospodarzy w 38 minucie boisko musiał opuścić kontuzjowany Paweł Zegarek.

W pierwszej części gry Złomex atakował, jednak to goście zdobywali bramki. W 36 minucie kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się gracz Kaszowianki, który strzałem z 20 metrów posłał futbolówkę w samo "okienko".

W drugiej połowie nie zobaczyliśmy tak wielu podbramkowych sytuacji jak w pierwszej, lecz emocji nie zabrakło. W 55 minucie gry po fatalnym błędzie  golkipera Kaszowianki, a byłego Złomexu miejscowi zdobyli kontaktową bramkę. Wpadkę nie trafiającego w piłkę poza polem karnym Bartyzela, wykorzystał strzelający do pustej bramki Przemysław Kalisz, dla którego był to premierowy gol w seniorach. W kolejnych minutach Złomex próbował atakować, jednocześnie narażając się na groźne kontrataki gości. Szanse Zjednoczonych na wywalczenie, choćby punktu zdecydowanie zmalały w 78 minucie, gdy czerwoną kartkę za rzekome zagranie piłki ręką poza polem karnym otrzymał golkiper Oszczypała.

Ostatecznie ekipa z Branic uległa Kaszowiance Kaszów 1:2, choć wywalczenie punktu było bardzo bliskie. Największym problemem Złomexu wciąż pozostają kontuzje podstawowych graczy m.in. Adama Kroczka, Dawida Nawrockiego czy Patryka Krzyżaka.

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.