statystyki szczegółowe

Aktualności

JUNIORZY Z WYGRANĄ. BATORY - ZŁOMEX 4:5

• autor: hutniczek1950, 2015-03-29 15:01

Drużyna juniorów zwycięstwem zainaugurowała zmagania w rundzie wiosennej. Zjednoczeni pokonali w wyjazdowym spotkaniu zespół z Woli Batorskiej 5:4.

Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze strzelając bramkę w 10 minucie meczu. Odpowiedź Zjednoczonych nadeszła bardzo szybko, gdyż w 14 minucie do remisu doprowadził Kamil Wełna. W drugim kwadransie gry do siatki rywala trafił jeszcze Rafał Cichoń oraz Dmytro Rura. Gospodarze zmniejszyli dystans kilka minut przed przerwą, na którą Złomex schodził prowadząc 3:2.

W 60 minucie po golu Rafała Cichonia z rzutu wolnego Złomex znów wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Batory odpowiedział golem w 70 minucie, zaś Zjednoczeni ponownie odskoczyli cztery minuty później po trafieniu Knurowskeigo. Gospodarze kontaktowego gola zdobyli trzy minuty przed końcem meczu, lecz nie byli wstanie odebrać wygranej ekipie z Branic.

Złomex rozpoczął rundę rewanżową od zwycięstwa 5:4 z Batorym Wola Batorska, jednak styl w jakim tego dokonał pozostawia wiele do życzenia. Braniczanie zagrali słabe spotkanie, co można tłumaczyć dużymi problemami kadrowymi spowodowanymi kontuzjami. Jednak dziś największą zmorą Zjednoczonych były niewykorzystane sytuacje bramkowe.