statystyki szczegółowe

Aktualności

KOLEJNY REMIS JUNIORÓW. ZŁOMEX - TARGOWIANKA 2:2

• autor: hutniczek1950, 2015-05-18 22:13

W spotkaniu 20.kolejki wielickiej II ligi juniorów drużyna Złomexu Branice podejmowała Targowiankę Targowisko. Rywalizacja zakończyła się podziałem punktów.

Sędzia: Grabski Konrad

Do przerwy braniczanie przegrywali 0:1, po skutecznym wykonaniu jedenastki przez zawodnika gości. W drugiej części Złomex zagrał nieco lepiej, czego efektem są dwa trafienia. Najpierw w 70 minucie po dośrodkowaniu w pole karne, piłkę do siatki strzałem głową posłał Chlebowski, dla którego była to pierwsza bramka w barwach Zjednoczonych. Niestety dwie minuty później przy dużej pomocy sędziego goście znów wyszli naprowadzenie. Bardzo nieudolnie prowadzący zawody arbiter podyktował drugi rzut karny, za rzekome, rozmyślne zagranie piłki ręką. Jedenastkę pewnym strzałem na bramkę zamienił gracz rywali.

Skandalicznie prowadzący zawody arbiter z każdą kolejną minutą popełniał coraz poważniejsze błędy, jednocześnie niszcząc zabawę obydwu ekipą. Stracona bramką podcięła skrzydła braniczanom, jednak nie na tyle, aby odnieść porażkę. Już w doliczonym czasie gry miała miejsce dość nietypowa sytuacja, gdyż do rzutu wolnego wykonywanego z dwudziestego metra od bramki podszedł golkiper Zjednoczonych Krystian Stanecki. Jego precyzyjne uderzenie nad murem dało ekipie z Branic wyrównującą bramkę i jeden punkt.

Niestety tym razem otwarcie należy stwierdzić, iż wynik spotkania fatalną postawą lub po prostu brakiem umiejętności do prowadzenia zawodów przez sędziego został wypaczony.

Trzeba, również zwrócić uwagę na widoczny spadek formy w zespole z Branic, czego dowodem jest tylko jedna wygrana w czterech ostatnich meczach. Do kolejnego bardzo ważnego pojedynku z udziałem naszej drużyny dojdzie w niedzielę 24 maja o godz.11.00 w Sygneczowie.