statystyki szczegółowe

Aktualności

JUNIORZY PRZEGRYWAJĄ W SYGNECZOWIE

• autor: hutniczek1950, 2015-05-24 21:15

W niedziele 24 maja drużyna Złomexu rywalizowała w Sygneczowie. Po ciekawym, wyrównanym widowisku, spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:1.

Złomex nie zaliczy początkowych minut meczu do udanych. W 17 minucie miejscowi objęli prowadzenie po pewnie wykorzystanej jedenastce. Pięć minut później Sygneczów wykorzystał liczebną przewagę w wyprowadzanej akcji i podwyższył na 2:0. Kolejne minuty pierwszej części należały już do gości. Ekipa z Branic stwarzała sobie dogodne sytuacje, jednak nie potrafiła ich wykorzystać. Dopiero w 43 minucie kontaktową bramkę po zamieszaniu w polu karnym strzelił Kamil Wełna.

W drugiej połowie Złomex odważniej ruszył na bramkę przeciwnika i w efekcie stworzył sobie kilka bardzo dobrych okazji na wyrównujące trafienie. W 56 minucie do remisu mógł doprowadzić Wawrzyńczak, niestety skuteczną interwencją popisał się golkiper gospodarzy. Zjednoczeni postawili na ofensywną grę, jednocześnie narażając się na groźne kontrataki rywali, które jednak nie przyniosły trzeciego trafienia dla Sygneczowa. W 80 minucie braniczanie powinni doprowadzić do remisu. Silne, precyzyjne uderzenie z dystansu w wykonaniu Kalisza zostało zatrzymane przez wyśmienitą paradę bramkarza. Niewykorzystane sytuacje zemściły się w 85 minucie, kiedy to uderzenie z dystansu jednego z graczy miejscowych znalazło drogę do bramki.

W ostatnim okresie braniczanie przeżywają wyraźną zniżkę formy. W pięciu ostatnich pojedynkach braniczanie zdobyli zaledwie 5 punktów, wygrywając jedno i remisując dwa spotkania.