statystyki szczegółowe

Aktualności

ZABÓJCZY POCZĄTEK I PEWNA WYGRANA DALINU (opis)

• autor: hutniczek1950, 2016-05-22 00:10

Złomex Branice przegrał 0:5 (0:4) z liderem rozgrywek Dalinem Myślenice w meczu 22.kolejki krakowskiej okręgówki gr.II. Ekipa z Myślenic popisała się fantastycznym początkiem meczu i już w 160 sekundzie gry prowadziła dwoma bramkami. Na cztery kolejki przed końcem sezonu Zjednoczeni zajmują 13 miejsce w tabeli z 17 punktami na koncie.

Gospodarze fatalnie rozpoczęli spotkanie, tracą pierwszego gola w 2 minucie i 3 sekundzie gry. Niedokładne podanie Khyshchenki do Wełny wykorzystał gracz gości, który odebrał futbolówkę młodemu zawodnikowi Złomexu i dograł ją do Wojtana. Ten płaskim strzałem wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie. Zanim Zjednoczeni otrząsnęli się po stracie pierwszej bramki  Dalin zdążył zadać drugi cios. W 160 sekundzie meczu niedokładne wybicie Sikory przejął Biel, który z „zimną krwią” wykorzystał sytuację sam na sam.

Świetnie grająca pressingiem drużyna gości w kolejnych minutach powiększała przewagę. W 15 minucie trzecią bramkę dla Myśleniczan zdobył Wojtan, który pokonał Nawrota strzałem w „długi” róg bramki. Siedem minut później na listę strzelców wpisał się Mistarz.

Po zmianie stron spotkanie stało się bardziej wyrównane, jednak przyjezdni zdołali trafić po raz piąty. W 60 minucie do siatki braniczan trafił Biel wykorzystując nieporozumienie pomiędzy Pitułą, a Chlebowskim.

Na cztery kolejki przed końcem sezonu Złomex zajmuje przedostatnie 13 miejsce w tabeli z 17 punktowym dorobkiem.