statystyki szczegółowe

Aktualności

PEWNE ZWYCIĘSTWO W KOŹMICACH WIELKICH

• autor: hutniczek1950, 2017-09-18 21:55

W miniony weekend Złomex Branice w wyjazdowym spotkaniu pewnie pokonał Wilgę Koźmice Wielkie 6:0 (3:0). Dla podopiecznych Sławomira Świecy była to czwarta wygrana z rzędu.

Złomex od pierwszej minuty gry dominował, dłużej utrzymywał się przy piłce i stwarzał sobie dogodne sytuacje. Po 20 minutach Zjednoczeni objęli prowadzenie dzięki bramce zdobytej przez Cichonia. Jeszcze przed przerwą w 40 i 45 minucie na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Dudek.

Po godzinie gry do siatki rywala trafił Włodarczyk, a trzy minuty później piątą bramkę zdobył Zając, który na murawie pojawił się w drugiej połowie. W 70 minucie w polu karnym gospodarzy faulowany był Damian Wawrzyńczak i sędzia bez wahania wskazał na "wapno". Jedenastkę pewnie na bramkę zamienił Dudek, ustalając tym samym wynik spotkania.

Po 5.kolejkach Złomex ma na koncie 13 punktów i zajmuje pozycję wicelidera. Na szczycie tabeli z kompletem zwycięstw jest ekipa ze Śledziejowic.

Dla Zjednoczonych była to czwarta z rzędu ligowa wygrana. Tak dobrą passę zwycięstw z rzędu (powyżej trzech) braniczanie ostatni raz odnotowali w sezonie 2012/2013, kiedy to walcząca o awans do IV ligi drużyna Tomasza Kępskiego dziewięć razy z rzędu zgarniała komplet punktów.